Rólunk
Nemzetközi háttér, magyar vállalkozás
Nemcsak munkatársak vagyunk, hanem csapat!
Vidd az egeret a képekre, hogy megnézd a valódi énünk is.
Központi elérhetőségeink
Fanni Lép
Program Coordinator
f.lep@smallerearth.com
+36 70 466 0842
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: Birch Trail Camp
Anett Dulcz
Program Coordinator
a.dulcz@smallerearth.com
+36 20 502 11 25
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: YMCA Camp Jones Gulch, Lake Greeley Camp
Levente Győri
Program Coordinator
l.gyori@smallerearth.com
+36 20 354 5064
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: Crossroads 4 Kids
János Bucsku
Program Coordinator
j.bucsku@smallerearth.com
+36 20 353 8579
________
Területe: tábori visszatérők
Tapasztalat: Camp Rising Sun
Lili Jászberényi
Program Coordinator
l.jaszberenyi@smallerearth.com
+36 20 212 8469
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: Crossroads 4 Kids
Nóra Ágoston
Intern Program Manager
n.agoston@smallerearth.com
+36 20 662 5938
________
Területe: szakmai gyakorlatok
Tapasztalat: Camp Lake Hubert
Attila Hartmann
Program Coordinator
a.hartmann@smallerearth.com
+36 20 533 5677
________
Területe: Kiwi&Kiwi program
Tapasztalat: Camp Chi, Camp Ozark
László Molnár
Program Coordinator
l.molnar@smallerearth.com
+36 20 439 4085
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: Camp True Friends
Eta Józsa
Program Coordinator
e.jozsa@smallerearth.com
+36 20 533 44 75
________
Területe: szállodák
Tapasztalat: The Homestead
Tamás Lakatos
Program Coordinator
t.lakatos@smallerearth.com
________
Területe: táboros program
Tapasztalat: Camp Lincoln & Camp Lake Hubert
Fanny Kárpáti
Program Coordinator
f.karpati@smallerearth.com
+3620 360 3840
________
Területe: szállodák
Tapasztalat: Wintergreen, Grand Hotel
György Bakos
CE Brand Manager
g.bakos@smallerearth.com
________
Területe: arculat, média
Tapasztalat: Eisner Camp, Camp Chi
Péter Király
Travel & Flight Manager
p.kiraly@smallerearth.com
+36 20 503 7751
________
Területe: repülőjegyek, utazás
Tapasztalat: Camp Hay Bag
Gergely Nagy
Visa Manager
g.nagy@smallerearth.com
+36 20 502 1201
________
Területe: vízumok
Tapasztalat: Camp Hi-Rock, Minisink
Izabella Gyuricza
Country Director
i.gyuricza@smallerearth.com
________
Területe: minden
Tapasztalat: Camp Lindenmere
Értékeink
Elkötelezettek vagyunk célkitüzéseink mellett
Nemzetközi programjaink
A Smaller Earth alá tartozó más programjaink
Utazz és tapasztalj!
Jelentkezés